המדריך השלם לקניית ויברטור

פעם ראשונה שאת מחליטה לקנות ויברטור מדהים או שאת מכירה כבר את החוויה ורוצה להעצים אותה יותר כמו נערת ליווי מקצועית ? בכדי שתעשי את זה נכון ולא תפגמי לעצמך בחוויה הנה כמה דברים פשוטים שחשוב לדעת ולעשות לפני שיוצאים לבחירת הבחירות – ויברטור משודרג ובעיקר מענג על כל המשתמע מכך.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ויברטור?

כמו בכל קנייה גם כאן חשוב לשאול את השאלות הראויות ביותר לפני שאת יוצאת להרפתקה המינית המושלמת. אז מה קודם למה? מה מתאים לך ביותר? קודם כל ייתכן וזה בכלל לא מיועד לך וזו מתנה? לפני שקונים מתנה או אפילו קונים ויברטור חשוב להרגיש הכי בנוח ובפרט להתנסות עם הוויברטור ללא חששות ובמטרה להשיג את כל הדברים יחד. אז בין אם את מתכוונת להגיע לאורגזמה או שאת ובן זוגך מחפשים משחק מקדים, חשוב לדעת את כל הפרטים הרבה לפני שיוצאים לרכוש את הצעצוע המתאים.

מה עושה לך את זה באמת?

אחת השאלות שחשוב לשאול האם את אוהבת את עניין הגירוי יותר על עניין החדירה או שניהם, זה דבר שחשוב לדבר אליו שאחרת את עלולה לפגום בהנאה הסופית. אז מה את אוהבת? האם את מעדיפה את הוויברטור שלך קשה יותר? רך יותר, קטן או יותר גדול? לפני שקונים את ויברטור חשוב מאוד לדעת מה המהירויות המועדפות עלייך. האם את מחפשת מגע עדין וחלש יותר או שאת מעדיפה רטט חזק? איפה את רוצה שהמכשיר ייגע בך? האם תעדיפי שהוא יגיע עד לנקודת הג'י? או שאת מעדיפה חדירה אנאלית, גם וגם וכל מה שביניהם? אלו הן חלק מהשאלות שיידרש ממך לשאול לפני שתצאי למסע שכולו הנאות. איזה צבע או צורה תעדיפי? כך גם החומר ממנו עשוי המכשיר. האם יש לכם רגישות לחומר מסוים? בסיכום דבר את כל הדברים הללו חשוב לדעת לפני שאתן יוצאות לרכוש את מה שישדרג לכם את החוויה הסופית.

איזה תקציב את מעמידה לרשות עצמך?

דבר נוסף הוא תקציב, לצד כל הרצונות כמה תרצי להשקיע בפועל? מה את באמת מעדיפה? את מחפשת את המראה הטבעי? למען הסר ספק כמו בכל מוצר גם כאן המחיר ישפיע על טיב המוצר לכן חשוב להיזהר מחיקויים או מוצרים שמחירם זול מדי – זה עלול לעלות יקר.

מחפשת הנאות ללא פשרות? חשוב שתקראי את כל המדריך ורק אז תצאי אל דרך שהיא כולה מימוש חוויות.